TEHNOLOĢIJAS

„SUPERMALAS” tehnoloģija
Stūri ir visvājākie saķeres punkti. Sitiena brīdī tieši šajās vietās salūšanas varbūtība ir vislielākā. Lai aizsargātu „ZRD” nūjas rokturi, mēs izmantojam tehnoloģiju „Supermala”. Stūru papildus stiprināšana no iekšpuses ar īpašiem kompozītmateriālu vijumiem pozitīvi ietekmē nūjas resursa ilgumu.

"BASTION" tehnoloģija
Īpašs polimēra pārklājums, ko izstrādājis mūsu uzņēmums, aizsargā oglekļa šķiedras no trieciena iedarbības, kas var izraisīt šķembu atdalīšanos un konstruktīvā materiālu atslāņošanos. Ar šo pārklājumu tiek noklāta visa nūjas virsma, lai pagarinātu ZRD hokeja nūjas mūžu un saglabātu tās zīmējumu.

ROKTURA KONSTRUKCIJA NO DAUDZSLĀŅU OGLEKĻA
Hokeja nūja „ZRD” tiek izgatavota tikai no augstas kvalitātes oglekļa šķiedras, un tā ir garantija, ka nūjai piemīt tādas ekspluatācijas īpašības, kādas nepieciešamas profesionāla līmeņa modelim.
Materiāls, kuru veido vairāk nekā 20 dažādos virzienos vērstu oglekļa šķiedru kārtas apvienojumā ar 3K pinuma tehnoloģiju ļauj radīt vieglu un izturīgu nūju, kurai var piešķirt tādas īpašības, kādas nepieciešamas hokeja spēlēšanai.

"MONOLĪTA" tehnoloģija
Veidojot hokeja nūjas „ZRD”, mēs izmantojam vismodernākās tehnoloģijas, kas atbilst augstākajiem rūpniecības standartiem. Tehnoloģija "Monolīts" ļauj savienot rokturi ar lāpstiņu bez papildu elementiem un radīt hokeja nūju, kas ir viengabala konstrukcija.

„AIZSARGĀTĀ PERIMETRA” tehnoloģija
Papildus stiprības riba, kas darbojas kā rāmis un iet pa visu lāpstiņas perimetru, nodrošina lāpstiņai papildus stiprību. Izmantojot oglekļa šķiedras savērpšanas efektu, ir izdevies ievērojami palielināt lāpstiņas griezes stiprību un tas dod maksimālu stabilitāti, veicot sitienu.

"MULTIRIBU" tehnoloģija
Lāpstiņas iekšpusē ir divas gareniskas stiprības ribas, kas iet no lāpstiņas „pēdas” daļas līdz „purngalam”. Šie elementi nodrošina lāpstiņas sitiena punktu telpisko stingrību, ļaujot tiem novadīt ekstremālās slodzes, kad tiek veikti ļoti spēcīgi sitieni. Pateicoties oglekļa šķiedru izmainītajam stāvoklim un to darbības būtiskai optimizācijai, ir izdevies sasniegt īpašu lāpstiņas izturību pie maksimālām slodzēm: jo spēcīgāka ir ietekme uz lāpstiņu, jo cietāka tā kļūst. Šī īpašība ļauj ripu uzņemt nedaudz vieglāk, bet brīdī, kad tiek izpildīts sitiens, tā attiecīgi kļūst cietāka.

"ULTRAPUTU" tehnoloģija
Uzlabotais "Ultraputu" materiāls atrodas starp lāpstiņas sitiena punktiem, kas tiek realizēti "Multiribu" un "Aizsargātā perimetra" tehnoloģiju ietvaros. Jaunāko tehnoloģiju otrās paaudzes putas ir ļāvušas būtiski uzlabot visas lāpstiņas galvenās īpašības.

IZLIEKUMI


Izliekums KOVAĻČUKS 3-17

izliekums, kas tagad aktīvi gūst popularitāti (P-28 analogs)
leņķis: 5
dziļums: 12 mm
izliekuma tips: viduvējs
plakne: slēgtā
īpašības: visu veidu spēcīgie metieni un ripas kontrole


Izliekums MOZJAKINS 3-10

vispopulārākais izliekums starp uzbrucējiem (P-92 analogs)
leņķis: 5,5
dziļums: 12 mm
izliekuma tips: viduvējs
plakne: nedaudz atvērtā
īpašības: ripas kontrole, apvede un finti, visu veidu metieni ar plaukstas kustību


Izliekums ZARIPOVS 3-25

individuālais Danisa Zaripova izliekums
leņķis: 6
dziļums: 12 mm
izliekuma tips: augsts
plakne: slēgtā
īpašības: ripas kontrole, asi metieni augšējos stūros, pasi un pieskārienu metieni


Izliekums MEDVEDEVS 3-82

vispopulārākais izliekums starp aizsargiem (P-02 analogs)
leņķis: 5,5
dziļums: 12 mm
izliekuma tips: zems
plakne: atvērtā
īpašības: spēcīgi klikšķi, ripas atņemšana, spēle pie laukuma malām

LĪNIJAS

"T" līnija apvieno modeļus ar liekumu viduspunktā (mid kick point). Nūjām ar šādu profilu ir raksturīga augsta daudzpusības pakāpe, kas ļauj tām ierindoties starp „AK” un „C” līnijas nūjām.
“T” grupu raksturo labs līdzsvars starp asumu un sitiena jaudu, un tā ir piemērota spēlētājiem, kuri vēlas apvienot labākās „AK” un „C” līniju īpašības vienā nūjā.
Modeļi T90 un T72 ļauj veikt diezgan asus metienus un justies pārliecināti, veicot spēcīgus sitienus.
Tradicionālā taisnstūra forma nodrošina roktura maksimālo uzticamību un neļauj tam pagriezties, veicot visspēcīgākos metienus un sitienus.

“C” līnija apvieno modeļus ar izliekumu augšējā sitiena punktā (high kick point). Šis profils ļauj veidot vislielāko iespējamo roktura liekumu, un tādējādi varēsiet gūt panākumus, pateicoties metiena spēkam.
Atjauninātajā C400 un C300 versijā tika ievērojami pārstrādāta un optimizēta roktura darbība, lai panāktu labāku enerģijas pārneses efektivitāti, tā ka spēlētāja pieliktās pūles tiek pārvērstas maksimālā metiena spēkā.
C400 un C300 modeļi ir ideāli piemēroti spēcīgiem metieniem un sitieniem, tas ir, sitieniem, kas tiek veikti ar vienu pieskārienu un maksimālu atvēziena amplitūdu.
Tradicionālā roktura taisnstūra forma nodrošina maksimālo uzticamību un neļauj tam pagriezties, veicot visspēcīgākos metienus un sitienus.

"AK" līnija apvieno modeļus ar zemāku liekuma punktu (low kick point), kas nūjām piedod maksimālu spēju reaģēt uz slodzi.
Uzlabotajos AK47 un AK12 modeļos tika būtiski pārstrādāta un optimizēta roktura darbība, lai panāktu ātrāko iespējamo reakciju.
Visi šie uzlabojumi ļāva izveidot nūju, kas ir ideāli piemērota metieniem, ko veic ar plaukstas kustību, un viegliem sitieniem ar nelielu atvēzienu.
Roktura noapaļotā forma ergonomiski iegulst rokās un ļauj jums viegli izpildīt driblēšanas kustības.


Ieteicamās FLEX nūjas vērtības atbilstoši spēlētāja augumam un svaram

nūjas FLEX


horizontāli - spēlētāja augums (cm)
vertikāli - spēlētāja svars (kg)


Pirkumu grozs