Uzņēmums TAPELV ir Amerikas Howies Hockey Tape un Krievijas Zaryad uzņēmumu produkcijas izplatītājs Latvijā. Uzsākot savu darbību 2018.gadā, TAPELV spēja sasniegt neticamu izaugsmi un pierādīt vairākiem klientiem savu pakalpojumu un produktu kvalitāti. Mūsu mājaslapā Jūs atradīsiet Howies un Zaryad produktus par zemākām cenām Latvijā! TAPELV- izvēlies augstāko kvalitāti, patīkamu cenu un ātru piegādi!

Pasaulē augstākā kvalitāte. Uz šiem trīs vārdiem balstītas Howies pamatvērtības un tādas tās paliek arī šodien.

Howies izmanto tikai augstākās kvalitātes sastāvdaļas produktos. No līmvielas lentās līdz šķiedrām šņorēs, Howies nodrošina, ka produkti tiek ražoti no vislabākajiem pieejamajiem materiāliem. Visi Howies produkti ir rūpīgi pārbaudīti, lai pārliecinātos, ka tie atbilst Jūsu lietošanas standartiem. Howies ir veicis milzīgu izpēti par to, kas patīk hokeja spēlētājiem, ko viņi ienīst, un visu, kas ir starp to. Rezultātā ir izveidotas hokeja aksesuāri, uz kuru performanci var paļauties.

2002.gadā bija pienāca brīdis, kad Howie saprata - kaut kas ir jādara ar šo nekam nederīgo lentu, kas perioda vidū jau bija atlipusi no nūjas. Bija jāizdomā, kā to uzlabot. Tad arī tika radīta Howies Hockey Tape lenta,  kura sevī apvieno  kvalitāti un  nevainojamu klientu servisu,  turklāt abas vērtības vienādās daļās. Sākumā tas viss notika garāžā, pēc tam tēva foto studijā, kas atradās  ēkas pagrabstāvā Grandrapids centrā, kur viņiem nācās ar rokām kraut paliktņus puspiekabēs, un pēc tam to visu diezgan nedrošā veidā nogādāt uz stāvvietu. Howies  sākums patiešām bija ļoti pieticīgs. Tagad Howies uzņēmums ir izaudzis tiktāl, ka apkalpo NHL, AHL, CHL, NCAA, kā arī specializētos veikalus un hokeja klubus visā pasaulē. Ar savu klātbūtni mazumtirdzniecības veikalu tīklos visos kontinentos, izņemot Antarktīdu, Howies ir kļuvis par globālu zīmolu, neatsakoties no saviem sākotnējiem principiem. Kā tas ir iespējams? Tas ir pavisam vienkārši ... Howies joprojām rūpējas par kvalitāti un viņiem joprojām rūp cilvēki. Howies to dara ar pārliecību, jo vēlas ražot pasaules kvalitātes hokeja izstrādājumus un veidot visaugstākās kvalitātes attiecības. Zaryad - ir Krievijas augsto tehnoloģiju uzņēmums, kas ražo hokeja nūjas profesionāliem spēlētājiem. Tikko uzsākot savu darbību 2015. gadā, uzņēmums ātri ieguva popularitāti pieredzējušu hokeja spēlētāju vidū, pateicoties pirmās klases kvalitātei, augstai uzticamībai un plašai pieejamībai. Šodien ar “Zaryad” nūjām ir iemests neticamais daudzums golu, iekarotas neskaitāmas uzvaras, ne tikai Krievijā, bet arī ārvalstīs. Nūjas iekaroja patērētājus pateicoties plašajai līkumu, stīvumu un saķeru palitrai. Pārsteidzošs dizains neapšaubāmi apmierinās pat vismodernāko sporta auditoriju, neļaujot paiet garām gan iesācējušus hokeja fanus, gan profesionālus spēlētājus.

Pirkumu grozs